img

Haberler ve Blog

img
Söz konusu çocuksa

Pet ve damacanalar su kirliliğine yol açar. Damacana ve petler plastik olarak bilinen petrokimya ürünlerinden yapılmaktadır. Pet şişe ve damacanalarda bulunan fitalat ve BPA (Bisfenol A) hem kanserojen hem de hormon bozucu ciddi kirleticilerdir.

img
Su tüketiminiz yetersiz olursa;

Kan hacmi azalır, Kan dolaşımı yavaşlar, Kan koyulaşır, Aritmi gelişir, Tansiyon düşer, tansiyon düşmesine bağlı bayılmalar görülebilir. Bu da kalbe giden kan miktarını azaltır, koyulaşan kan damarların tıkanmasına neden olabilir, kalp krizi ve felç gibi hastalıkların ortaya çıkmasını kolaylaştırır.Water Pluss Arıtma Cihazlarıyla günde 2 litre'çeşmenizden akan suyu güvenle için, sağlığı seçin.

img
Güvenli ve sağlıklı su için

Amerika Ulusal Alerji ve Enfeksiyon Hastalıkları Enstitüsü’nden uzmanlar Corona salgınına neden olan COVID-19 virüsünün dış yüzeylerdeki yaşama süresine ilişkin bir araştırma yaptı. Araştırmada, virüsün havada ve çeşitli zeminler üzerinde ne kadar süre etkili olmaya devam ettiğini incelendi ve New England Journal of Medicine adlı bilimsel yayına göre Corona Virüsü havada 3 saat kalırken; PLASTİK YÜZEYDE 3 GÜN KALDIĞI yer aldı. Güvenli ve sağlıklı su için, Karbul Su Arıtma Cihazlarını seçin.

img
Karbul Su Arıtma Cihazları Ekonominizi de Geleceğimizi de Korur!

Kentlerde nüfusun hızla artışı, küresel ısınma ve beraberinde çevre kirliliğini getirmektedir. Doğa denildiğinde akla ilk gelen su kaynakları bu kirlilikten etkilenen içilebilir su kaynaklarının tükenmesi tehdidi. Azalan bu kaynaklar kişisel kullanımlar için fiyatların artmasına neden olur. Hem içinde yaşadığımız dünyaya, hem de gelecek nesillere olan sorumluluğumuz su arıtma cihazlarını kullanmaktır.